Projectverslagen & behaalde resultaten

Ons team zet zich online én offline 24/7 in om het onderste van de kan te halen voor de moslimgemeenschap. Hard werken loont! Alle projecten van Stichting Bekeerling worden met de grootste zorg (SMART) uitgevoerd. Hierdoor is het resultaat meetbaar én merkbaar voor onze doelgroepen. Op deze pagina tonen wij u enkele van onze behaalde resultaten met bijbehorende verslagen. Hiervoor zijn we Allah op de eerste plaats, onze donateurs en vrijwilligers daarna, zeer dankbaar voor.

Bekeerlingen Iftar 2024 – Moskee An-Nur Waalwijk (verslag)

Bekeerlingen Iftar 2024 – Moskee An-Nur Waalwijk (verslag)

Verslag Bekeerlingen Iftar 2024 & Shahada 🇳🇱🇮🇩🥰: Wat een prachtige avond was het tijdens de bekeerlingen Iftaar! Het was een waar genoegen om samen te komen in een sfeer van verbondenheid en saamhorigheid en een heerlijke Iftaar. Het was inspirerend te zien dat de...

Dua (smeekbede) tijdens Lailatul Qadr, de Waardevolle Nacht

Dua (smeekbede) tijdens Lailatul Qadr, de Waardevolle Nacht

De laatste tien dagen van de Ramadan breken aan. In deze gezegende dagen bevindt zich een nacht die beter is dan 1.000 maanden van aanbidding: Laylatoel-Qadr. Laylatoel-Qadr is de nacht tijdens de Ramadan waarin de Qor-aan (Koran) neergezonden werd. Allah de Verhevene...

NIEUW! Stichting Bekeerling lanceert regionale Facebookgroepen

NIEUW! Stichting Bekeerling lanceert regionale Facebookgroepen

Stichting Bekeerling beheert op Facebook de grootste bekeerlingengroep genaamd "Bekeerlingen Bijeen". In deze groep kunnen geïnteresseerden niet-moslims en beginnende moslims vragen stellen over het geloof, twijfels en hun hart luchten wanneer zij ergens mee zitten....

Bekeerlingeniftar 12 mei 2019 te Amsterdam

Bekeerlingeniftar 12 mei 2019 te Amsterdam

In het verlengde van de Nationale Bekeerlingen Iftar op 12 mei, organiseren Stichting Bekeerling en Zusters voor Zusters (bekend van de Blauwe Moskee) op 12 mei 2019 een bekeerlingeniftar in Amsterdam. Wij nodigen (bekeerde) broeders en zusters uit om op deze dag...