Basmallah

Wij zoeken u, een van onze steunpilaren!

Sinds de oprichting van Stichting Bekeerling is uw hulp en steun onmisbaar geweest. Na de hulp van Allah (de Verhevene), hebben wij met úw hulp in de vorm van uw tomeloze steun en vrijgevigheid reeds veel kunnen betekenen voor (beginnende) moslims én mensen die geïnteresseerd zijn geworden in ons geloof. Het voortbestaan van onze stichting is echter louter en alleen afhankelijk van uw giften. In het kader van onze onafhankelijkheid willen wij de moslimgemeenschap op een correcte, islamitische manier dienen. Help ons a.u.b. hierbij en word 1 van de 100 steunpilaren.

Waarom wij?

De da’wa van Stichting Bekeerling bereikt maandelijks tienduizenden mensen. We hebben onszelf bewezen als vooruitstrevende, transparante non-profitorganisatie die hulp biedt aan iedereen, ongeacht achtergrond, huidskleur of levensfase. Benieuwd naar enkele van onze verslagen en resultaten? Klik dan hier.

Wij streven ernaar de Islamitische gemeenschap (ummah) in al haar aspecten te laten floreren. Het is ons doel om zowel moslims alsook niet-moslims op weg te helpen zodat zij allen een beter begrip krijgen van de Islam. Onze projecten richten zich dan ook op tal van zaken: van het begeleiden, adviseren en informeren van beginnende moslims, het bewerkstelligen van een online kenniscentrum tot het praktisch bijstaan van bekeerlingen.

Onze Stichting leunt louter op vrijwilligers die hun tijd fi sabilillah inzetten voor de moslimgemeenschap. Al onze donatie-inkomsten worden daarom besteed aan slechts de belangrijkste zaken om de Stichting draaiende te houden. Omdat wij geen fysiek pand hebben waaruit wij werken, worden de kosten nog meer gedrukt.

De vraag naar Islamitische kennis, informatiepakketten, kledij en literatuur stijgt met de dag. Om aan die vraag te voldoen heeft Stichting Bekeerling hiervoor maandelijks een bescheiden bedrag van ongeveer €1000 nodig. We zijn dus op zoek naar 100 mensen die bereid zijn om ons maandelijks met€10 te steunen. Deze kans voor het geven van een Sadaqah Djaariyah (doorlopende liefdadigheid) mag u niet missen! Samen kunnen we ons sterk maken voor alle mensen die willen beginnen met het praktiseren van de Islam, én zij die geïnteresseerd zijn in ons geloof. Wij willen dit alles GRATIS blijven aanbieden voor de geïnteresseerden.

Meld u vrijblijvend aan

Meld u nu aan. Elk bedrag is welkom en wordt met dankbaarheid ontvangen! Indien u ons periodiek wilt steunen, vragen wij u om de gewenste doneergegevens op te geven aan uw bank. U blijft dus zelf alle touwtjes in handen houden. Met behulp van internetbankieren kunt u heel snel een opdracht aanpassen of verwijderen. Als steunpilaar bepaalt uzelf dus welk bedrag u doneert en voor hoe lang. Ons rekeningnummer is IBAN NL90INGB0006810807 (BIC: INGBNL2A).

Wilt u onze Stichting eenmalig steunen?

Wilt u de stoet volgen in het goede dat het nastreeft, maar bent u niet in staat om maandelijks een bedrag te doneren? Ook uw eenmalige donaties zijn van harte welkom! U kunt op onze donatiepagina of middels de doneermodule hieronder namelijk makkelijk en snel een donatie verrichten middels iDEAL of MisterCash. Bezoek voor de overige betaalmogelijkheden onze donatiepagina via deze link.

[php function=3]

Waarvoor zullen de donaties worden gebruikt?

Alle donatiegelden worden gebruikt voor de tientallen projecten en activiteiten van Stichting Bekeerling. Wij floreren op het gebied van da’wah,  advies, informatieverspreiding, bijstand, leveren van steun- informatie-, boeken- en bekeerlingenpakketten*. Alle lof zij Allah. Onze website en sociale media trekken dagelijks vele duizenden unieke bezoekers uit Nederland en BelgiëEn er is nog een hoop!

Met behulp van uw maandelijkse bijdrage kunnen wij de da’wah naar een hoger niveau tillen en deze meer stem geven. Wij kunnen de toekomst van onze kinderen veilig stellen en het moslimgezin een veilige basis geven. Wij kunnen onze jongeren een uitkomst bieden en onze ouderen hun respect en waardigheid teruggeven. Met behulp van uw bijdrage kunnen wij de hele wereld de schoonheid van de Islam laten zien en deze steviger op de kaart zetten. Treed daarom toe tot deze bijzondere gezelschap en geef u nu op voor dit grote doel, want u mag niet achterblijven. Om op de hoogte te blijven van het resultaat van onze projecten verzoeken we u om ons resultatenoverzicht te bezoeken. Ook op onze Facebookpagina verschijnen regelmatig verslagen van onze projecten.

Naast onze projectkosten worden de donaties gebruikt om onze vaste lasten (bank, website, promotie, frankeerkosten) te bekostigen. Wij hebben uw steun dus hard nodig.

De Profeet Mohammed ﷺ zei: “Wanneer de mens sterft, stoppen al zijn daden, behalve drie: een doorlopende liefdadigheid, kennis waar men profijt van heeft en een oprecht kind dat smeekbeden voor hem verricht.”Sahieh Moeslim: 1631

Aantal steunpilaren:

13

Wij verzoeken onze donateurs, indien mogelijk, om de donaties zoveel mogelijk te bundelen (naar kwartaal of jaarlijkse donaties) zodat wij minder tijd kwijt zijn aan de administratie, en meer aan het uitvoeren van onze projecten in sha Allah.

Basmallah

Wij zoeken u, een van onze steunpilaren!

Sinds de oprichting van Stichting Bekeerling is uw hulp en steun onmisbaar geweest. Na de hulp van Allah (de Verhevene), hebben wij met úw hulp in de vorm van uw tomeloze steun en vrijgevigheid reeds veel kunnen betekenen voor (beginnende) moslims én mensen die geïnteresseerd zijn geworden in ons geloof. Het voortbestaan van onze stichting is echter louter en alleen afhankelijk van uw giften. In het kader van onze onafhankelijkheid willen wij de moslimgemeenschap op een correcte, islamitische manier dienen. Help ons a.u.b. hierbij en word 1 van de 100 steunpilaren.

Waarom wij?

De da’wa van Stichting Bekeerling bereikt maandelijks tienduizenden mensen. We hebben onszelf bewezen als vooruitstrevende, transparante non-profitorganisatie die hulp biedt aan iedereen, ongeacht achtergrond, huidskleur of levensfase. Benieuwd naar enkele van onze verslagen en resultaten? Klik dan hier.

Wij streven ernaar de Islamitische gemeenschap (ummah) in al haar aspecten te laten floreren. Het is ons doel om zowel moslims alsook niet-moslims op weg te helpen zodat zij allen een beter begrip krijgen van de Islam. Onze projecten richten zich dan ook op tal van zaken: van het begeleiden, adviseren en informeren van beginnende moslims, het bewerkstelligen van een online kenniscentrum tot het praktisch bijstaan van bekeerlingen.

Onze Stichting leunt louter op vrijwilligers die hun tijd fi sabilillah inzetten voor de moslimgemeenschap. Al onze donatie-inkomsten worden daarom besteed aan slechts de belangrijkste zaken om de Stichting draaiende te houden. Omdat wij geen fysiek pand hebben waaruit wij werken, worden de kosten nog meer gedrukt.

De vraag naar Islamitische kennis, informatiepakketten, kledij en literatuur stijgt met de dag. Om aan die vraag te voldoen heeft Stichting Bekeerling hiervoor maandelijks een bescheiden bedrag van ongeveer €1000 nodig. We zijn dus op zoek naar 100 mensen die bereid zijn om ons maandelijks met€10 te steunen. Deze kans voor het geven van een Sadaqah Djaariyah (doorlopende liefdadigheid) mag u niet missen! Samen kunnen we ons sterk maken voor alle mensen die willen beginnen met het praktiseren van de Islam, én zij die geïnteresseerd zijn in ons geloof. Wij willen dit alles GRATIS blijven aanbieden voor de geïnteresseerden.

Meld u vrijblijvend aan

Meld u nu aan. Elk bedrag is welkom en wordt met dankbaarheid ontvangen! Indien u ons periodiek wilt steunen, vragen wij u om de gewenste doneergegevens op te geven aan uw bank. U blijft dus zelf alle touwtjes in handen houden. Met behulp van internetbankieren kunt u heel snel een opdracht aanpassen of verwijderen. Als steunpilaar bepaalt uzelf dus welk bedrag u doneert en voor hoe lang. Ons rekeningnummer is IBAN NL90INGB0006810807 (BIC: INGBNL2A).

Wilt u onze Stichting eenmalig steunen?

Wilt u de stoet volgen in het goede dat het nastreeft, maar bent u niet in staat om maandelijks een bedrag te doneren? Ook uw eenmalige donaties zijn van harte welkom! U kunt op onze donatiepagina of middels de doneermodule hieronder namelijk makkelijk en snel een donatie verrichten middels iDEAL of MisterCash. Bezoek voor de overige betaalmogelijkheden onze donatiepagina via deze link.

[php function=3]

Waarvoor zullen de donaties worden gebruikt?

Alle donatiegelden worden gebruikt voor de tientallen projecten en activiteiten van Stichting Bekeerling. Wij floreren op het gebied van da’wah,  advies, informatieverspreiding, bijstand, leveren van steun- informatie-, boeken- en bekeerlingenpakketten*. Alle lof zij Allah. Onze website en sociale media trekken dagelijks vele duizenden unieke bezoekers uit Nederland en België. En er is nog een hoop!

Met behulp van uw maandelijkse bijdrage kunnen wij de da’wah naar een hoger niveau tillen en deze meer stem geven. Wij kunnen de toekomst van onze kinderen veilig stellen en het moslimgezin een veilige basis geven. Wij kunnen onze jongeren een uitkomst bieden en onze ouderen hun respect en waardigheid teruggeven. Met behulp van uw bijdrage kunnen wij de hele wereld de schoonheid van de Islam laten zien en deze steviger op de kaart zetten. Treed daarom toe tot deze bijzondere gezelschap en geef u nu op voor dit grote doel, want u mag niet achterblijven. Om op de hoogte te blijven van het resultaat van onze projecten verzoeken we u om ons resultatenoverzicht te bezoeken. Ook op onze Facebookpagina verschijnen regelmatig verslagen van onze projecten.

Naast onze projectkosten worden de donaties gebruikt om onze vaste lasten (bank, website, promotie, frankeerkosten) te bekostigen. Wij hebben uw steun dus hard nodig.

De Profeet Mohammed ﷺ zei: “Wanneer de mens sterft, stoppen al zijn daden, behalve drie: een doorlopende liefdadigheid, kennis waar men profijt van heeft en een oprecht kind dat smeekbeden voor hem verricht.”Sahieh Moeslim: 1631

Aantal steunpilaren:

0

Wij verzoeken onze donateurs, indien mogelijk, om de donaties zoveel mogelijk te bundelen (naar kwartaal of jaarlijkse donaties) zodat wij minder tijd kwijt zijn aan de administratie, en meer aan het uitvoeren van onze projecten in sha Allah.